Skip to content Skip to footer

Spiritüel Danışmanlık

Spiritüel danışmanlık almak bana ne kazandırır ve nasıl olur?

İnsan daima bir arayış içindedir. Yaşamını daha da güzelleştirmek, daha bolluk dolu, olumlu ilişkiler kurmak, dengede kalmak, kendini daha yakından tanımak, geliştirmek ve dönüştürmek ister. Spiritüel Danışman ise bu yolculukta eşsiz bir rehberdir. Günümüzde birçok kişi spiritüel çalışmalar yapmaktadır. Burada önemli olan yasal, etik ve belli standartlarda çalışmalar yapabilmektir. Eğitim formatlarımız daima kişisel gelişim derslerinin ilerleyişine öncülük etmiştir. Şimdide daha önce benzeri olmayan bir bütünsel içerikle sizleyiz.


Yaşam denge üzerine kuruludur. Öz dengenizi fark ettikçe yaşamdan keyif almaya, blokelerden uzaklaşmaya başlarsınız. Özellikle negatif alanlardan uzaklaşabilmek yaşamınıza yepyeni mucizeler katacaktır.


Frekansınız izlediğiniz her ders videosunda yükselecektir. Evrende her şeyin bir frekansı vardır. Arzuladıklarınızla aynı frekansa geçtiğinizde evrenle iş birliği yapmaya başlamış olacak hayatınıza çabasızca frekansınıza uygun yenilikleri çekebileceksiniz.


Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süper vizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, uzağa spiritüel danışmanlık yapabilecek, profesyonel olma yolunda yolunda ilerleyebileceksiniz.

Kendini Keşfetme yolculuğunda size yol arkadaşı olalım…

Ne kazandırır?

Kendi yaşamının koçu haline gelen ve bireylere koçluk yapabilme yeteneğini kazanan profesyonellere, ruhsal anlamda ilerlemeleri için, içsel güçlerini açığa çıkartma ve kendilerini tanıma yolunda rehberlik etmektir. 

Spritüel Danışmanlık Hizmeti

Talebiniz doğrultusunda haritanıza göre astrolojik ve ruhsal olarak analiz yaparak bu konudaki sorularınızı cevaplıyoruz.
Eğer psişik olarak bir durum varsa bunun içinde çözüm yolları sunuyoruz.
Görüşme süresi 30 dakikadır.

1000TL

Danışmanlık Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar!

Adınız soyadınız, doğum tarihiniz, yeriniz, saatiniz, eğer bilmiyorsanız olasılığın yüksek olduğu saat dilimi, anne adınız, resminiz (kim olduğunuzu ve enerjinizi görmeliyiz) ve danışmanlık alma sebebinizi, ozellikle öğrenmek istediklerinizi yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz… Tüm bilgileriniz, görüşülen ve danışılan konular sadece danışanla bizim aramızda kalmaktadır.
Görüşmelerimiz isterseniz online olarak yapıp, video kaydı olarak tarafınıza yollanmaktadır. İsterseniz ses kaydı alınmaktadır. Başvurunuz alındıktan sonra en yakın tarih için randevu verilecektir.

Öncesinde verdiğiniz bilgiler eşliğinde çalışma yapacağız ve ardından detaylı görüşeceğiz. Ödemeyi randevu tarihiniz belli olduktan sonra İban numarasına yatırmalısınız ve dekontu mail yoluya iletmeniz gereklidir.

Danışmanlıklar hakkında yinede görüşmek, bilgi almak isterseniz whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Astrolojik Danışmanlık
Satın Alma Formu

Program ve eğitimlerimiz hakkında bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Astro Blog

En Son Haberler

Şükredin

Sevmeye bakın, şartlar ne olursa olsun iyiyim, mutluyum deyin. Şükredin...

Yazıyı Oku