Skip to content Skip to footer

Astro Video

İlk yayınını 02.12.2020 tarihinde yapan, 6 ayda 100 adet podcast yayınıyla Türkiye rekoru kıran, 1 yılda ise toplamda 146 bölümde, dakikalar boyunca “güzel, derin, anlamlı” nefeslerde 32 farklı ülkeden binlerce abonesi ile buluşan MOTALKS Podcast kanalımız, Meditasyon Okulu’nun meditasyona dair “tohum” niteliğinde yayınlar bulabileceğinizpodcast platformudur.

Amacımız; İç dünyanızı düzenlemeye, keyifli, bereketli, sade ve şifalı bir hayat sürmenize destek olmaktır. Yayınlarımız, doğası gereği hem başlangıç seviyesinde olanlara hem de meditasyonda derinleşmek isteyenlere anlamlı dakikalar yaşatır.

Kısa, öz, derin ve net hareketlerden hoşlananlar “onlaynsa” başlayalım.

Astro Videolar

RSS Distribution

Spotify

Google Podcast

Apple Podcast

Danışmanlık Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar!

Adınız soyadınız, doğum tarihiniz, yeriniz, saatiniz, eğer bilmiyorsanız olasılığın yüksek olduğu saat dilimi, anne adınız, resminiz (kim olduğunuzu ve enerjinizi görmeliyiz) ve danışmanlık alma sebebinizi, ozellikle öğrenmek istediklerinizi yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz… Tüm bilgileriniz, görüşülen ve danışılan konular sadece danışanla bizim aramızda kalmaktadır.
Görüşmelerimiz isterseniz online olarak yapıp, video kaydı olarak tarafınıza yollanmaktadır. İsterseniz ses kaydı alınmaktadır. Başvurunuz alındıktan sonra en yakın tarih için randevu verilecektir.

Öncesinde verdiğiniz bilgiler eşliğinde çalışma yapacağız ve ardından detaylı görüşeceğiz. Ödemeyi randevu tarihiniz belli olduktan sonra İban numarasına yatırmalısınız ve dekontu mail yoluya iletmeniz gereklidir.

Danışmanlıklar hakkında yinede görüşmek, bilgi almak isterseniz whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Astrolojik Danışmanlık
Satın Alma Formu

Program ve eğitimlerimiz hakkında bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Astro Blog

En Son Haberler

Şükredin

Sevmeye bakın, şartlar ne olursa olsun iyiyim, mutluyum deyin. Şükredin...

Yazıyı Oku