Skip to content Skip to footer
Untitled-2

KURUCU

Emel …

Ben evrenin öğrencisiyim, öğretmenim evren, dolayısıyla önce, her bilginin benim bilincimde ve özümde saklı olduğunu gösteren mucizelerle dolu evrene yıldızlar adedince her daim teşekkür ediyorum.

Bana göklerin dilini okumayı nasip eden evrene şükranlarımı sunuyorum.

Hayatına Dair

Bunun yanında Ezgi Sorman, kendisini meditasyon ile tanıştıran ve bu yola başlamasına aracı olan New York Times Bestseller, konuşmacı ve yazar Dr. Deepak Chopra’nın Türkiye’deki ilk öğrencisi ve asistanı olup, kendisiyle birlikte başta Amerika olmak üzere Dünyanın bir çok yerinde binlerce kişiye seminer vermiştir.

Dr. Deepak Chopra ile birlikte verilen bu seminerlerden biri ise Ezgi Sorman’ın New York’tan Türkiye’ye döndüğü 2009 yılında Tim Maslak Centre’da olup bu seminere 2500 kişi katılmıştır.

Dr. Deepak Chopra’nın Dünya çapında en çok okunan kitaplarından biri olan “The 7 Spiritual Laws Of Success” kitabını Türkçe’ye çevirerek, meditasyon ekleriyle pekiştiren Ezgi Sorman, “Başarının 7 Spiritüel Yasası” kitabı ile tanınmaktadır.

Gerek bu kitap gerekse verdiği seminerler ile binlerce kişiye ulaşmanın yanında özel seanslarla da binlerce insana dokunmuş, onlarca meditasyon eğitmeni yetiştirmiş, meditasyonun değeri ve gücünü anlatma niyetiyle yarattığı projelerle daha bir çok kişiye dokunmaya devam etmektedir.

Ezgi, Hindistan, Nepal, Bhutan, Kamboçya, Çin, Güney Afrika, İzlanda, Portekiz, Polonya, İsviçre, Fransa ve Orta ve Güney Amerika eğitimleri ve ziyaretlerinden harmanladığı deneyimleri öğrencileriyle paylaşmaktadır.

Hayatın her an gelişim ve değişim içinde olduğuna inandığı içinse tek tip eğitimi olmayıp açtığı atölyeler ve eğitimler her yıl güncelleşir. Son 30 yılda Londra, New York, Karayipler ve İstanbul’da yaşadıktan sonra şu an “kalbinin seçtiği topraklar” Kapadokya’da 2 köpeği KG ve Lala ile yaşamaktadır.

Eğitim Geçmişi

Aile Dizimi Terapisti
The Centre for Systemic Constellation – London
2013-2015 yıllarında devam ettiği eğitiminin tüm yükümlülüklerini yerine getirerek aile dizimi uygulayıcı sertifikasını almıştır.

Çift Terapisti
NAOS Institute – London
2014-2016 yıllarında Gestalt ve aile dizimi ekollerinin ortak prensibiyle yaratılan çift terapistliği eğitimini tamamlayıp sertifikasını almıştır

Meditasyon Eğitmeni
Chopra University – San Diego
2005-2006 yılında New York ve San Diego Chopra Center University’de eğitimini tamamlayıp Türkiye’nin ilk Chopra Center sertifikalı meditasyon eğitmeni olmuştur.

Gong Master/ Sesle Şifa
Don Conreaux -Londra, Türkiye, Polonya
2013-2018 yıllarında Dünyanın ilk Gong Master’ı olan Don Conreaux ve Tone of Life tarafından verilen gong ve sesle şifa eğitimlerini tamamlamış, Hocası Don Conreaux’dan Gong Master’lığını alarak Türkiye’nin ilk Gong Master’ı olmuştur.

Chö Healing Eğitimi
Lama Migmar- Kripalu Centre/New York
2010-2011 yıllarında Dalai Lama’nın özel yetiştirdiği öğrencisi, Lama Migmar tarafından verilen bir budist şifa sanatı olan Chö Healing’i eğitimini tamamlayıp uygulayıcı sertifikasını almıştır.

Qi Gong Eğitimi
Max Weier, Master Gu-Hindistan, Türkiye, Wudang (Çin)
2010-2014 yılları arasında ilk Hocası Qi Gong Master’ı Max Weier’dan ve sonrasında Master Gu’dan Qi Gong eğitimi almıştır.

Six Sensory Çalışması
Sonia Choquette- New York, Chicago, Londra
2007-2011 yılları arasında Sonia Choquette tarafından verilen 5 duyunun ötesinde, 6. ve 7. duyuların açılarak yapılan özel kanallık eğitimini tamamlayarak sertifikasını almıştır.

Finans ve Ekonomi Çift Anadal
New York University
1999 yılında, Finans ve Ekonomi bölümünde çift anadal yaparak Dekanın özel listesinde yer alan özel öğrenci sıfatı ile mezun olmuştur. Ayrıca, New York University tarafından özel öğrencilerini onurlandırmak adına verilen Finans ve Ekonomi Bölümünün Altın Anahtarına sahiptir.

Danışmanlık Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar!

Adınız soyadınız, doğum tarihiniz, yeriniz, saatiniz, eğer bilmiyorsanız olasılığın yüksek olduğu saat dilimi, anne adınız, resminiz (kim olduğunuzu ve enerjinizi görmeliyiz) ve danışmanlık alma sebebinizi, ozellikle öğrenmek istediklerinizi yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz… Tüm bilgileriniz, görüşülen ve danışılan konular sadece danışanla bizim aramızda kalmaktadır.
Görüşmelerimiz isterseniz online olarak yapıp, video kaydı olarak tarafınıza yollanmaktadır. İsterseniz ses kaydı alınmaktadır. Başvurunuz alındıktan sonra en yakın tarih için randevu verilecektir.

Öncesinde verdiğiniz bilgiler eşliğinde çalışma yapacağız ve ardından detaylı görüşeceğiz. Ödemeyi randevu tarihiniz belli olduktan sonra İban numarasına yatırmalısınız ve dekontu mail yoluya iletmeniz gereklidir.

Danışmanlıklar hakkında yinede görüşmek, bilgi almak isterseniz whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Kurumsal Başvuru

Program ve eğitimlerimiz hakkında bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

Astro Blog

En Son Haberler

Şükredin

Sevmeye bakın, şartlar ne olursa olsun iyiyim, mutluyum deyin. Şükredin...

Yazıyı Oku